Selectie teams 2019-2020
Senioren

 De trainingen voor de selectie zaterdag  2019-2020 beginnen weer op 10 augustus 2019!!! Voor de overige seniorenteams zullen de trainingen weer beginnen vanaf 26-08-2019.

Alle selectiespelers hebben een schema ontvangen qua voorbereiding .

Spelers Zaterdag Heren teams.

Vooralsnog een Bato 1, 2 en 3 op zaterdag

Trainer Bato 1

Harold Molanus,Arie Zweep,Nico Klunder

Leider Bato 1 : Jan Hindrik van der Veen

Leider Bato 2 : Vacant

Leider Bato 3 : Vacant

Spelerslijst Zaterdag voetbal

Bryan Meester
Joel Eggens
Frank Ouwekerk
Dion Wezeman
Robel Berkeret
Tom stel
Dennis dijkhuis
Azis
Jeffrey Westerhof
Rick Honings
Dylan Goos
Dylan Smit
Mike Modderman
Damian klein
Jesse van Delden
Roy Zweep
Bryan Firtoe
Sem Dargel
Lucas Niezen
Jonathan Edens
Lars Schollema
Timo Hilverts
Richard van Bavel
Patrick Westerhuis
Robin Hulshof
Jens Wind
Erwin Zijlstra
Danny Stabler
Kay vd Bosch
Dennis Vogel

Spelerslijst Zaterdag voetbal

vervolg

Ramon Dammer
Arno Weitz
Mark Klunder
Mark Mollema
Nick Jager
Yordi Mollema
Dennis Siemons
Adolf Tuin
Niek Wind
Matthias de Wit
Alberto Zanda
Lorenzo Klarebeek
Niels van Delden
Kevin Hassinck
Arjan Schuurman
Bart Schuur
Danny Post
Brandon Brink
Robin Wijsbeek
Noah Gremmer
Raief de Haas
Dylan Kiel
Martin Boven

Spelers Zondag Heren teams.

Vooralsnog een Bato 3 

Trainer  : Jeroen Meendering

Leider  : Henk Meendering, Wim Honings

Grensrechter  : Jan Westers

Spelerslijst Zondag Heren

Andre Oosterhuis
Chris Drewel
Edwin Fredericks
Erik Vogel
Frank den Boer
Gerwin Tuin
Henk de Wit
Jaap van den Bosch
Jens Wind
Jeremy Ruijer
Jeroen Meendering
Maicel Hensema
Mark Blondeau
Pascal Danhuis
Peter Oolders
Peter Vrieze
Radovan Hecko
Rien Potter
Rik van den Bosch
Roger van der Broek
William Oostwoud
Daniel Drent

 

Spelers Zaterdag Vrouwen teams.

Vooralsnog een Bato Vr1 en VR2 op zaterdag

Trainer Bato VR1

Jeroen Meendering

Leider Bato VR1 : Gelia Meendering, Jan Westers

Leider Bato VR2 : Annet Gils

Spelerslijst Zaterdag Vrouwen

Lijst volgt

 

Spelers Zaterdag Gehandicapten teams.

Bato G1

Trainer : William Oostwoud, Erik Blokzijl

Leider : William Oostwoud, Erik Blokzijl, Meinie Musch

Spelerslijst G1

Appie Lap
Bert Kuiper
Benjamin Huizinga
Chris Uffelie
Chris Zuring
Daniël Uffelie
Dennis Brul
Edwin de Jonge
Flip van der Laan
Johannes van der Laan
Marcal Stalman
Mark Raatjes
Melvin Mertens
Tessa de Boer
Thomas Blokzijl
Tonnie Vogel
Wendy Isendam