Seizoen 2018/2019 1e elftal op Zaterdag

  

Afgelopen december heeft de VV BATO als reeds bekend, het eerste elftal op zondagmiddag uit de competitie moeten halen.

Vanaf dat moment is er op de achtergrond hard gewerkt om naar oplossingen te zoeken om het komende seizoen weer een representatief 1e elftal op de been te brengen.

Het bestuur is er erg content mee dat dit is gelukt! Maar voorlopig wel op de zaterdagmiddag.

Deze beslissing betekent vooralsnog niet dat de voetbalvereniging Bato voorgoed afscheid neemt van een 1e elftal op de zondagmiddag. Beide opties blijven in de nabije toekomst een mogelijkheid.

De doorstroming vanuit de jeugd en eventuele spelers van buitenaf zullen hier een bepalende rol in gaan spelen.

 

Seizoen 2018/2019 vv Bato Zaterdag 1

Seizoen 2018/2019 1e elftal op Zaterdag    Afgelopen december heeft de VV BATO als reeds bekend, het eerste elftal op zondagmiddag uit de competitie moeten halen. Vanaf dat moment is er op de achtergrond hard gewerkt om naar oplossingen te zoeken om het komende...

Pieter Smit

1 Minuut stilte!    Burgemeester Pieter Smit (54) van de gemeente Oldambt is dinsdagmiddag plotseling overleden. Hij is een natuurlijke dood gestorven, zo heeft de gemeente dinsdagavond bekendgemaakt. Dit is voor de gemeente Oldambt een groot verlies. Smit is sinds...

VV Bato genomineerd voor vereniging van het jaar

Beste mensen van VV Bato, Vanaf 9 april kan er op VV Bato worden gestemd via www.verenigingvanhetjaar.nl .   Kies hier voor VV Bato - Oldambt - Sportvereniging. Daarmee maakt onze sportvereniging kans op de landelijke titel en daarmee ook op Masterclasses van...

VV Bato zoekt meiden voor een nieuw JO13 team

Vind je het leuk om een balletje te trappen met een sportieve en gezellige groep meiden ? Neem dan snel contact met ons op en wij informeren je zeer snel. Stuur gerust een mailtje naar info@vvbato.nl en wij zullen snel reageren....

Update kantine

Update Kantine De laatste 2 weken zul je wel gezien hebben dat de kantine in onderhoud is.  - UPDATE 31 maart 2018. Het plafond is geverfd en de beamer is verplaatst naar achteren. Zie de foto's hiernaast. De achterwand en een nieuw blad op de bar is 1 van de dingen...