Nieuwe Penningmeester en Secretaris vv Bato

 

 

Door het vertrekken van Klaas Jans als Penningmeester, is de vacature van Penningmeester gevuld door Elly van Dijk. Daardoor is de vacature van Secretaris open komen te staan en deze is gevuld door Gert Plat.

Het bestuur bestaat op dit moment uit 9 personen.

Het Bestuur

Opgave mixtoernooi 25 februari 2018

LET OP !!!!!!!    Opgave voor het mixtoernooi kan nog t/m zondag 11 februari...

Resultaat Grote Clubactie

        De Opbrengst van Grote clubactie 2017     Door de leden van vv bato is er dit jaar weer een hoop geld opgehaald via het verkopen van loten voor de Grote Clubactie. Wij danken de leden en vooral de jeugd die zich hier keihard voor heeft ingezet.    De opbrengst...

Mix toernooi 25 februari 2018

Mix toernooi 25 februari 2018 Scheemda Zondag 25 februari 2018 is er weer het Mixtoernooi in Scheemda. Het toernooi begint om 12:30 uur tot ongeveer 17:00 uur. Dit toernooi is bedoeld voor Bato 2, Bato 3, Bato 2 (zat) Bato dames, Bato G1,Bato JO19-1 en Bato JO17-1....

Nieuwe Penningmeester en Secretaris vv Bato

Nieuwe Penningmeester en Secretaris vv Bato     Door het vertrekken van Klaas Jans als Penningmeester, is de vacature van Penningmeester gevuld door Elly van Dijk. Daardoor is de vacature van Secretaris open komen te staan en deze is gevuld door Gert Plat. Het bestuur...

Wijziging jeugdcommissie

Wijzigingen Jeugdcommissie Deze maand hebben er zich binnen de jeugdcommissie enkele wijzigingen voorgedaan. Martin Adam en Sander Veld en ikzelf zijn vanaf Oktober toegetreden tot het hoofdbestuur van VV Bato. Sander en Martin behartigen de belangen van onze...