Jeugdelftallen van 12 t/m 19 

BATO JO13-1

BCA Asbestverwijdering BV uit Kolham

Nieuwe kledingsponsor JO 13-1

Namens v.v.BATO hartelijk dank voor de sponsoring.

Hieronder is een ruimte voor het elftal. Deze is vrij in te vullen. Hier kan bijvoorbeeld informatie komen over en aanstaand feestje. Maar ook voor een wedstrijdverslag. Mail mij wat hier moet komen te staan en ik zorg ervoor dat het hier geplaatst wordt.

JO13-1      Jeugd onder 13 jaar

Leiders/trainers:

 • Martin Boven
 • Martin Adam
 • Patrick Westerhuis

Spelers

 • Dylan Adam
 • Roderik te Velde
 • Joran Scheeres
 • Ruben Schipper
 • Britt Spijker
 • Jorian Haak
 • Rodino Zimmerman
 • Wesley Hölzken
 • Thijs Hoendervanger
 • Martijn Struyk
 • Wilko Ottenga
 • Dani Kroeze
 • Sven van Riezen

Website :

Bato JO 13-1 Facebook pagina

 

BATO J13-2

Hieronder is een ruimte voor het elftal. Deze is vrij in te vullen. Hier kan bijvoorbeeld informatie komen over en aanstaand feestje. Maar ook voor een wedstrijdverslag. Mail mij wat hier moet komen te staan en ik zorg ervoor dat het hier geplaatst wordt.

JO13-2      Jeugd onder 13 jaar

Leiders/trainers:

 • Rien Potter
 • Edwin Frederiks

  Spelers

  • Niels Haan
  • Youri Potter
  • Manuel Schullingkamp
  • Justin van der Laan
  • Toby Mulder
  • Rien Breider
  • Twan Kok
  • Ashwien Mahabier
  • Djustin Panneman
  • Tim Plat
  • Joël Grevink
  • Roos Bruins
  • Sem Boven
  • Matano Chireya

  Website :

  Geen

   

  BATO JO15-1

  Hieronder is een ruimte voor het elftal. Deze is vrij in te vullen. Hier kan bijvoorbeeld informatie komen over en aanstaand feestje. Maar ook voor een wedstrijdverslag. Mail mij wat hier moet komen te staan en ik zorg ervoor dat het hier geplaatst wordt.
  Zie voorbeeld hieronder!

  JO15-1      Jeugd onder 15 jaar

  Leiders/trainers:

  • Geert Klungel
  • Gerard Boven

  Spelers:

  Verdedinging

  • Rowan Alberts
  • Olivier Klein ( aanvoerder )

  • Hugo Brants

  • Naomi Hulzken

  • Lars Middelbos

  Middenveld

  • Maurice Kaman

  • Dani Hammod

  • Djaymen de Haas

  • Nigel Smit

  • Teun Mulder

  Aanval

  • Matthijs Prins

  • Boaz Walma

  • Miloud Khaddaji

  Website :

  Bato JO15-1 op Facebook

  BATO MO17-1 ST Bato / Westerlee MO17

  Hieronder is een ruimte voor het elftal. Deze is vrij in te vullen. Hier kan bijvoorbeeld informatie komen over en aanstaand feestje. Maar ook voor een wedstrijdverslag. Mail mij wat hier moet komen te staan en ik zorg ervoor dat het hier geplaatst wordt.

  JO17-1      Meisjes onder 17 jaar

  Leiders/trainers:

  • Karlien de Haan
  • Nicole van der Woude

  Grensrechter : 

  • John Spa

  Spelers :

  • Elisa Bakker
  • Noa Drenth
  • Muriel Hillenga
  • Carlijn Hut
  • Simone Knossen
  • Marleen Kruijer
  • Demi Meis
  • Merle Miltenburg
  • Nikita Nijhof
  • Janine Rendering
  • Aniek Spa
  • Irene Stam
  • Lean Tudisco
  • Michelle Venema
  • Manon Weurding
  • Hedwig Zomerman
  • Amy Slootweg

  Website :

  Bato MO17-1 Damescombi Bato/Westerlee op facebook

   

  BATO JO17-1

  Hieronder is een ruimte voor het elftal. Deze is vrij in te vullen. Hier kan bijvoorbeeld informatie komen over en aanstaand feestje. Maar ook voor een wedstrijdverslag. Mail mij wat hier moet komen te staan en ik zorg ervoor dat het hier geplaatst wordt.

  JO17-2      Jeugd onder 17 jaar

  Leiders:

  Spelers:


  BATO JO19-1

  Hieronder is een ruimte voor het elftal. Deze is vrij in te vullen. Hier kan bijvoorbeeld informatie komen over en aanstaand feestje. Maar ook voor een wedstrijdverslag. Mail mij wat hier moet komen te staan en ik zorg ervoor dat het hier geplaatst wordt.

  JO19-1      Jeugd onder 19 jaar

  Leiders:

  • Rien Potter

  Spelers: