Voorlopige indeling Jeugd 2019-2020

Hieronder de voorlopige indeling van de Jeugdteams voor het komende seizoen, denk wel, het gaat hier om de “voorlopige” indeling. LET OP !!! ER MISSEN NOG EEN AANTAL NAMEN DIT IS BEKEND. MIST U DE NAAM VAN UW ZOON OF DOCHTER STUUR DAN GERUST EEN MAIL NAAR info@vvbato.nl 

De trainingen voor 2019-2020 beginnen weer op 26 augustus 2019!!!

Jeugd onder 17 jaar

JO 17-1

Yazan Al Bahlul
Rowan Alberts
Miloud Khaddaji
Lars Middelbos
Nigel Smit
Milan Klungel
Josh Meijer
Tim Lingbeek
Twan Kok
Maurice Kaman
Djamen de Haas
Nahom Medihanye
Mike Wildschut
Klaudiusz Crapzewksi

Leider: Vacant

Trainer: Martin Boven

Jeugd onder 15 jaar

JO 15-1 

Jorian Haak
Dorian Mulder
Matano Chireya
Ashwien Mahabier
Sem Boven
Roderik te Velde
Djustin Panneman
Dylan Adam
Manuel Schulingkamp
Tim Plat
Arvid Meinders
Joël Grevink
Jan Jaap de Vogel
Wilco Ottenga
Hamzah Eid

Leider : Dennis de Vogel

Trainer : Sander Veld

Jeugd onder 14 jaar

JO 14-1G

Sven van Riezen
Mirthe Veld
Zeid Mahmoud
Youri Potter
Justin van der Laan
Niels Haan
Dani Wezeman
Ruben Schipper
Britt Spijker
Thijs Hoendervanger
Jesse Brinkman
Karim Lfil
Bjarne Bouma
Christiaan Meints
Sander Jager
Damian van der Baan
Marijn Schipper
Maireen van der Laan

Leider/trainer : 

Rien Potter/ Jordi Mollema/ Robin Wijsbeek

Jeugd onder 13 jaar

JO13-1

Martijn Struiyk
Wesley Panneman
Umar Mahmoud
Julian van den Berg
Angelo Haak
Lorenzo Haan
Damien Meijer
Kayne Hulshof
Tim Bouwmeester
Tygo Klunder
Davey Siemons
Martijn Mulder
Julian Zijlstra
Niek Burema

Leider/trainer

Marc Klunder / Henry Siemons

Jeugd onder 11 jaar

JO 11-1G   2e klasse  8X8

Luuk Datema
Mirlinde Vrieze
Ivan Boven
Anouk Potter
Reint de Boer
Mathijs Ottenga
Steyn Blaauw
Youri Frey
Jorrick Grotenhuis

Leider : Jack Blaauw/ Adam Drenth

Trainer : Wim Boven

Jeugd onder 11 jaar

JO 11-2G   3e klasse  8X8

Roy van der Wal

Elijah Feikens
Fausto Zanda
Chris Meijer
Sanne Wiekens
Dymas Schipper
Thijs Dik
Haidera Mahmoud
Claudia de Wit

Leider/trainer :

Martin Schipper

Jeugd onder 11 jaar

JO 11-3   4e klasse  8X8

Bastiaan Beekman
Jerron Hemmens
Ben Edens
Milan Bijl
Sham Mhreteab Tesfaldet
Seim Mhreteab Tesfaldet
Finn Mulder
Tobias de Vrieze
Ryan Kloet

Leider : Vacant

Trainer : Vacant

Jeugd onder 10 jaar

JO 10-1G  1e klasse 6X6

Damian Meints
Jeffrey Jager
Nessa Linkvis
Gijs Veld
Luca Kuiper
Niek de Ruiter
Lars Wiekens
Finn Ruijer
David Oostland

Leider/trainer :

 Jonnie de Ruiter / Klaas Oostland

Jeugd onder 10 jaar

JO 10-2  3e klasse 6X6

Ruben Hofmann
Ruben Glazenburg
Jesper Boer
Mohamed Mahmoud
Julian Mulder
Melle Molmans
Koen Roosien

Leider : Remi Mulder

Trainer : Sebastiaan Boer

Jeugd onder 10 jaar

JO 10-3G  4e klasse 6X6

Bjarne Begeman
Lente Bouwhuis
Daniël Smid
Duncan Bultje
Sebastiaan Wojcik
Danielle Lap
Tess de Wit

Leider : Bert Smid

Trainer : Vacant

Jeugd onder 9 jaar

JO 9-1  3e klasse 6X6

Valentino Haan
Rayen van der Baan
Sven Dik
Sened Medihanye
Twan van den Bulk
Jayvey Moes
Laurens Sweertman
Tess Helmers
Nils Roossien
Mik Mulder
Alhadi Eid

Leider : Vacant

Trainer : Vacant

Jeugd onder 8 jaar

JO 8-1  2e klasse 6X6

Wesley Kluter
Tom Drewel
Dion Uil
Joey Buzeman
Daan Hofmann
Calvin van Wieringen
Tygo Rouppé
Frank Behling

Leider : Erik Drewel/ Ron Kluiter

Trainer : Sven van Delden/ Ronald Klunder/ Arno Weitz

Jeugd onder 8 jaar

JO 8-2  3e klasse 6X6

Jens Klunder
Mik van Delden
Tyo Ruiter
Fynn Meinders
Jayson Jager
Tom Boer
Luuk ten Have

Leider : Sven van Delden/ Ronald Klunder

Trainer : Sven van Delden/ Ronald Klunder/ Arno Weitz

Jeugd onder 8 jaar

JO 8-3  3e klasse 6X6

Daan Ekamper
Stella Zanda
Hugo de Boer
Lars Boer
Thom Blondeau
Olivier Brader
Funot Medihanye
Rutger Niezing

Leider : Mark Blondeau/ Alberto Zanda

Trainer : Sven van Delden/ Ronald Klunder/ Arno Weitz

Jeugd onder 8 jaar

JO 8-4  3e klasse 6X6

Omar Lfil
Stan Smid
Brian Smit
Nick van der Wal
Jaylen Schipper
Ilse Edens
Lennon Zuur
Nils Roosien

Leider : Vacant

Trainer : Sven van Delden/ Ronald Klunder/ Arno Weitz

Jeugd onder 7 jaar

JO 7-1  3e klasse 4X4

Mustafa Eid
Thomas Harms
Duuk Glazenburg
Mason Klein
Amir Lfil
Dylan Schut
Tim Dik
Pheline Smit

Leider : Vacant

Trainer : Vacant

Jeugd onder 6 jaar “Kabouters”

JO 6-1        2X2

Noah Bereket
Thom Helmers
Selmen Vrieze
Sepp Klunder

Leider : Peter Vrieze

Trainer : Peter Vrieze/Tim Lingbeek

Dit is de voorlopige indeling.

Voor een aantal teams zoeken we nog een leider.

JO7-1, JO8-4, JO9-1, JO11-3 en de JO17-1

Voor een aantal teams zoeken we nog een trainer.

JO7-1, JO9-1, JO10-3 en de JO11-3

Heb je interesse, geef dit dan aan bij vv Bato, dit kan via de mail info@vvbato.nl of bij Martin Adam of Martin Boven.