Voorlopige indeling Jeugd 2018-2019

Hieronder de voorlopige indeling van de Jeugdteams voor het komende seizoen, denk wel, het gaat hier om de “voorlopige” indeling. LET OP !!! ER MISSEN NOG EEN AANTAL NAMEN DIT IS BEKEND. MIST U DE NAAM VAN UW ZOON OF DOCHTER STUUR DAN GERUST EEN MAIL NAAR info@vvbato.nl 

Jeugd onder 19 jaar

JO 19 selectie 2 Kolommen

JO19-1 en JO19-2

Maick Adam
Yazan Al Bahlul
Rebel Bereket
Sem Dargel
Jesse van Delden*
Dennis Dijkhuis
Joel Egges
Steffan Elzinga
Bryan Firtoe
Dylan Goos
Timo Hilverts
Rick Honings
Maurica Kaman
Damian Klein

Leider/trainer JO19-1 Arie Zweep Wim Honings

Jeugd onder 19 jaar

JO 19 selectie 2 Kolommen

JO19-1 en JO19-2

Milan Klungel
Brian Meester
Mark Middelbos
Mike Modderman
Lucas Niezen
Joel Puister
Lars Schollema
Dylan Smit
Tom Stel
Dewin Tudisco
Dennis Tuin
Dion Wezeman
Roy Zweep

Leider/trainer JO19-2 Geert Klungel,Jordy Mollema en Robin Wijsbeek

Meisjes onder 19 jaar

MO 19-1

Aniek Spa
Noa Drent
Simone Knossen
Lean Tudisco
Muriel Hillenga
Elisa Bakker
Merle Miltenburg
Janine Rendering
Irene Stam
Kyra van Driel
Demi Meis
Hedwig Zomerman
Manon Weurding
Amy Slootweg

Leider/trainer

Nicole vd Woude
Karlien de Haan

Jeugd onder 15 jaar

JO15-1

Rien Breider

Teun Mulder
Miloud Khaddaji
Djustin Panneman
Twan Kok
Tim Plat
Ashwien Mahabier
Djaymen de Haas*
Nigel Smit
Lars Middelbos
Roos Bruins
Tim Lingbeek
Jos Meijer

Chireya,Matano

Manuel Schuilingkamp

Leider/trainer

Harrie Plat
Erwin Zijlstra

Jeugd onder 14 jaar

JO 14-1

Martijn Struijk
Roderik te Velde
Rowan Alberts*
Jorian Haak
Dylan Adam
Ruben Schipper
Britt Spijker
Thijs Hoendervanger
Dani Wezeman
Rodino Zimmerman
Damian van der baan
Sem Boven                   Dorian Mulder           Angelo Haak

Leider/trainer

Martin Boven
Jens Wind
Patrick Westerhuis

Jeugd onder 13 jaar

Joel Grevink

Justin van der Laan
Niels Haan
Mirthe Veld
Sven van Riezen
Niek Burema
Juliet Breider
Swen Eelsing
Sven van riezen
Youri Potter                   Bjarne Bouma       Christiaan Meints       Sander jager                      Jesse brinkman                  Sem dekker                      Robin meijer

Leider/trainer

Lars Eeldsing/michel Brinkman/Roy Zweep/Jesse van Delden

Jeugd onder 11 jaar

JO11-1

Tim Bouwmeester
Martijn Mulder
Tygo Klunder
Damien Meijer
Kane Hulshof
Davey Siemons
Ivan Boven
Mathijs Ottenga
Lorenzo Haan
Wesley Panneman

Leider/trainer

Marc Klunder
Henry Siemons

Jeugd onder 11 jaar

JO 11-2

Mika Boven
Youri Frey
Steyn Blauw
Luuk Datema
Julian Zijlstra
Mirlinde Vrieze
Reint de Boer
Quinten Kral
Yorrick Grotenhuis

Leider/trainer

Wim Boven
Jack Blaauw

Jeugd onder 11 jaar

JO 11-3

Anouk Potter
Timo Blokzijl
Roy van de Wal
Fausto Zanda
Ben Edens

Thijs Dik
Aniek Dekker
Rayn Kloet
Claudia de Wit

Leider/trainer

Rien Potter
Arjan Kloet?

Jeugd onder 11 jaar

JO 11-4

Chris Meijer
Ellejah Feikens
Jerron Hemmens
Julian van den Berg
Sanne Wiekens
Sophie Rentinck 

 

Leider/Trainer Vacant

Jeugd onder 9 jaar

JO 9-1

Gijs Veld
Niek de Ruiter
Lars Wiekens
Damien Meints
Luca Kuiper
Jeffrey Jager
Nessa Linkvis
David Oostland

Leider/trainer

Sander Veld
Jonnie de ruiter

Jeugd onder 9 jaar

JO9-2

Bjarne Begeman
Jesper Boer
Sebastiaan Wojcik
Milan Bijl
Koen Roosien
Ruben Hofmann
Julian Mulder
Ruben Glazenburg
Finn Ruijer

Leider/trainer

Sebastiaan Boer
Jan Bijl

Jeugd onder 8 jaar

JO 8-1

Twan van der bulk

Ryan van der Baan

Sepp van Delden

Tom Drewel

Sven Dik

Laurens Sweertman

Wesley Kluter

Joey Buseman

Leider/trainer

Erik Drewel en Rene Sweertman

Jeugd onder 7 jaar

JO 7-1

 

Daan Hoffman

Frank Behling

Hugo de Boer

Luuk ten Have

Lars Boer

Mick van Delden

Salmon Vriese

Tim Dik

Boaz Edens

Lex Edens

Leider Vacant

Trainer: peter vrieze

JO7-1 Zoekt nog een leider.

Dit is de voorlopige indeling.

Voor een aantal teams zoeken we nog een leider.

JO7-1 en

JO13-1

Heb je interesse, geef dit dan aan bij vv Bato, dit kan via de mail info@vvbato.nl of bij Martin Boven.