AVG de nieuwe Europese privacywet.

24

         MEI, 2018

AVG de nieuwe Europese privacywet

De voetbalvereniging Bato is volop bezig om te voldoen aan de nieuwe regels van de AVG, de Algemene Verordening Gegevensbeheer. Er zijn verschillende stappen om te voldoen aan de gehele wet. De komende weken proberen we het volledig op orde te krijgen. We houden jullie op de hoogte wanneer we er volledig klaar voor zijn.( voor de mensen die het stappenplan kennen, we zijn bij stappenplan nummer 5)

 

 

Bestuur vv Bato

 

Nieuwe hoofdtrainer

Voor 2019/2020 heeft vv Bato Harold Molanus aangetrokken als nieuwe hoofdtrainer.

Terrasverruiming

Op dit moment wordt er gewerkt aan een nieuw vergroot terras naast de kantine.

Wist je dat nieuws!!

Geef je wijzigingen ook door bij de voetbalvereniging

Trainingen 2019

Wanneer beginnen de trainingen weer in 2019

Nieuwe trainer vv Bato zaterdag 1

Aanstelling Gerrie Drent als trainer Zaterdag 1