-Voorlopige indeling 2017-2018

 
shadow

23 april 2017 17:59

Hieronder per team de voorlopige indeling staat uw zoon of dochter hier niet bij stuurt u ons dan even een mail. jeugdcommissie@vvbato.nl

JO7-1

Wesley Kluter,

Tom Drewel,

Finn Ruijer,

Laurens Sweertman,

Feolinn de Haas,

Twan vd Bulk,

Rayen vd Baan,

Xavier Dreijer
Sven Dik

Trainer en leider : Erik Drewel + Vacant


JO8-1 ( 3e klasse)

Niek de Ruiter

Jeffrey Jager

Luka Kuiper

Damian Meints

Lars Wiekens

Gijs Veld

Reint de Boer

Mirlinde Vrieze

Trainer  Sander Veld/Johnnie de Ruiter


JO8-2( 3e klasse)

Timo Blokzijl

Roy v de Wal

Ruben Meijer

Ruben Hofmann

Julian Mulder

Ruben Glazenburg

Fausto Zanda

Leider Alberto Zanda + vacant


JO8-3 ( 3e klasse)

Bjarne Begeman

Nessa Linkvis

Ben Edens

Finn Mulder

David Oostland

Sebastiaan Wojcik

Anouk Potter

Leider/trainer?? Vacant


JO9-1 ( 2e klasse)

Lorenzo Haan

Youri Frey

Ivan Boven

Mathijs Ottenga

Steyn Blauw

Mika Boven

Yorrick Grotenhuis

Luuk Datema

Trainers Wim Boven/Wim Ottenga


JO9-2 ( 4e klasse)

Amir Rezaie

Claudia de Wit

Quinten Kral

Thijs Dik

Roxy Edens

Rayen Kloet

Julian Zijlstra

Aniek Dekker

Trainers??? Vacant


JO11-1 ( 1e klasse)

Damian Van Der Baan 

Niek Burema

Angelo Haak

Martijn Mulder

Kayne Hulshof

Davey Siemons

Wesley Panneman

Tygo Klunder

Trainers Marc klunder/Henry Siemons


JO11-2 ( 3e klasse)

Sander Jager

Damien Meijer

Bjarne Bouma

Robin Meijer

Sem Dekker

Mirthe Veld

Tim Bouwmeester

Chloe Smidt

Trainer/leider  Richard Bouma/Bart Smidt


JO11-3 ( 4e klasse)

Quinten van der Vlugt

Sanne Wiekens

Sophie Rentinck

Julian van de Berg

Christaan Meints

Sven Eelsing

Juliet Breider

Jens Brinkman

Trainer Roy Zweep en Roy Slijm


JO13-1 ( 2e klasse)

Dani Wezeman
Ruben Schipper
Wesley Holzken
Roderik te velde
Joram Scheeres
Dylan Adam
Wilco Ottinga
Jorian Haak
Rodinho Zimmerman
Martijn Struyk 
Thijs Hoendevanger
Sven van Riezen

Trainer/Leider Martin Boven Martin Adam Patrick Westerhuis

JO13-2 ( 3e klasse)

Niels Haan
Youri Potter
Manuel Schullingkamp
Justin van der Laan
Toby Mulder
Rien Breider
Twan kok
Ashwien Mahabier
Djustin Panneman
Tim Plat
Joel Grevink
Britt Spijker
Roos Bruins
Sem Boven

Trainer/Leider Rien Potter Edwin Frederiks Nick Jager


JO15-1 ( 2e klasse)

matthijs Prins
Maurice Kaman
Remko Zweep
Rowan Alberts
Olivier Klein
Milan Klungel
Boaz Walma
Djaymen de Haas
Nigel Smit
Lars Middelbos
Dennis Vos
Hugo Brants
Dany Hammod
miloud Khaddaji
Naomi Hulzken

Trainer/Leider Gerard Boven en Geert Klungel



JO17-1 ( 2e klasse)

Gabriel Kruize
Melvin Evenboer
Steffan Elzinga
Maick Adam
Mark Middelbos
Marten Oosterhuis
Joel Hilverts
Dion Wezeman
Dennis Dijkhuis
Azis Merko
Melvin Willens
Yoel Puister
Dennis Tuin
Chamel DÍnnocenzo

Trainer/Leider: Jens Wind,Robin Wijsbeek,Yordi Mollema

JO19-1 ( 2e klasse)

Rick Honings
Lucas Niezen
Klaudiusz Crapzewski
Roy Zweep
Dewin Tudisco
Mike Modderman
Thijs Bruinenberg
Dylan Smit
Timo Hilverts
Dylan Goos
Frank Ouwekerk
Jesse van Delden
Sem Dargel
Bryan Firtoe
Lars Schollema
Jorn Hoogstraten

Trainer/Leider Arie Zweep,Nickey de Haan,Wim Honings


MO17-1 combinatieteam

Namen binnenkort op de site

shadow